Ogłoszenia Fotografia ślubna


Lokalizacja
Cena
-
FOTO VIDEO STREFA fotografia ślubna, filmowanie
FOTO VIDEO STREFA fotografia ślubna, filmowanie

Zawód fotografa jest w naszej rodzinie od trzech pokoleń i jest pewnego rodzaju tradycją. Na polu fotografii ślubnej i wideofilmowania działamy wspólnie od lat. Świetnie się w pracy uzupełniamy. Działamy na terenie całego Śląska, również Małopolski. Chociaż i dalej też:) Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na naszą stronę www. fotovideostrefa.pl - chętnie odpowiemy na pytania, jesteśmy do Waszej dyspozycji:)

Dodano 2018.12.04 15:13

1900 zł

Do negocjacji Sosnowiec Kontakt
Film i fotografia ślubno-weselna, sejsa plenerowa
Film i fotografia ślubno-weselna, sejsa plene...

Najpiękniejszy dzień Twojego życia zamknięty w zdjęciach i filmie najwyższej jakości.Film-wesele.pl zapewni Ci najpiękniejszy reportaż ślubny, niezależnie od miejsca w którym się odbywa. Pracujemy na terenie całego świata, wykorzystując sprzęt najwyższej jakości. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w tym zakresie, stąd wysoka jakość wykonywanych przez nas zleceń. Portfolio: film-wesele.pl; kontakt: 793 750 790, info@bimage.pl, facebook.pl/weselne Olkusz, Górnicza 2

Dodano 2017.02.01 15:33

0 zł

Do negocjacji Sosnowiec Kontakt
Zdjęcia na płótnie - obrazy z własnych zdjęć od 29zał
Zdjęcia na płótnie - obrazy z własnych zdjęć ...

Strona www.fotoobrazy.warszawa.pl umożliwia nam przeniesienie naszych zdjęć z rodziną czy przyjaciółmi na płótno. Wysokiej jakości wydruk gwarantuje trwałość i ciekawy efekt wizualny. Obrazy ze zdjęć sprawdzą się zarówno jako dekoracja naszego mieszkania, jak i prezent dla przyjaciół. Zdjęcia na płótnie będzie wyjątkową pamiątką, która ozdobi nasze mieszkanie i nada mu wyjątkowego, oryginalnego stylu.

Dodano 2016.07.03 18:49

29 zł

Do negocjacji Sosnowiec Kontakt
Fotografia ślubna, komunijna, dziecięca, rodzinna, eventowa, produktowa
Fotografia ślubna, komunijna, dziecięca, rodz...

Violetta Wącirz Fotografia - Fotoviola.pl Fotografia ślubna, komunijna, rodzinna, ciążowa, dziecięca, portretowa, eventowa, produktowa i akty. Elastyczne, otwarte i profesjonalne podejście do współpracy. Dowolne sesje zdjęciowe na zamówienie. Profesjonalna obróbka cyfrowa zdjęć. Zdjęcia dostarczone w wysokiej jakości. Ujęcia wykonane profesjonalnym pełnoklatkowym sprzętem marki Nikon z wykorzystaniem jasnych obiektywów Nikkor. Atrakcyjne ceny z możliwością dobrania pakietu w zależności od potrzeb. Możliwość dojazdu do 50 km w cenie. Możliwość rozbicia płatności na raty. Możliwość wystawienia faktury VAT za usługi.

Dodano 2015.05.25 23:41

0 zł

Do negocjacji Sosnowiec Kontakt