Ogłoszenia Kursy


Lokalizacja
Cena
-
Studia dziennikarskie i pedagogiczne, WWSH
Studia dziennikarskie i pedagogiczne, WWSH

Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa (WWSH) zaprasza na studia w trybie dziennym i zaocznym na poziomie licencjackim, magisterskim i podyplomowym na kierunkach Dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz Pedagogika. Studia dziennikarskie I stopnia (licencjackie) na Wydziale Nauk Społecznych uczą nie tylko warsztatu dziennikarskiego, ale również tego, jak pozyskiwać informacje i gdzie ich szukać. Jednym z wielu plusów studiów dziennikarskich jest poszerzenie horyzontów myślowych. Dlatego studia te mogą być zarówno drogą do zawodu dziennikarza, jak i sposobem na znalezienie własnej ścieżki kariery, niekoniecznie w mediach. W ramach studiów oferowane są następujące specjalności: Dziennikarstwo radiowo-telewizyjne, Produkcja telewizyjna i reżyseria, Fotografia w mediach oraz Strategia reklamy i PR. Studia dziennikarskie uczą, jak rozwijać drzemiące w młodych ludziach talenty. Dużą wagę przykłada się do umiejętności prowadzenia wystąpień publicznych. Służą temu zarówno ćwiczenia, jak i praktyki w mediach. W ofercie edukacyjnej Warszawskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej im. Bolesława Prusa znajdują się również 3-letnie studia licencjackie i 2-letnie studia magisterskie na kierunku Pedagogika, m.in. w specjalnościach Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią pedagogiczną, Edukacja dla bezpieczeństwa, Pedagogika kulturoznawcza — menedżer i animator kultury oraz Pedagog szkolny z terapią pedagogiczną, 5-letnie jednolite studia magisterskie na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, a także studia podyplomowe, m.in. Mediacje szkolne, Pedagogika dla osób bez przygotowania pedagogicznego, Zarządzanie w oświacie i instytucjach kultury. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji: Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa ul. Smulikowskiego 6/8 00-389 Warszawa tel.: +48 690 890 760 e-mail: rekrutacja@wwsh.edu.pl https://wwsh.edu.pl Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś!

Dodano 2020.07.17 12:19

1 zł

Do negocjacji Sosnowiec Kontakt
pisanie prac sosnowiec nowy sącz tarnów brzesko bochnia
pisanie prac sosnowiec nowy sącz tarnów brzes...

Pisanie prac naukowych w pełnym zakresie UWAGA!! NIE POBIERAM ZALICZEK ZA CAŁOŚĆ, KILKULETNIE DOŚWIADCZENIE W PISANIU PRAC atrakcyjne ceny (bez pośredników) stały kontakt z klientem, Zleceniodawca może na bieżąco kontrolować etapy pracy prace poglądowe na poziomie licencjackim, magisterskie. oraz inne prace(np. prace podyplomowe , zaliczeniowe itp.) Szybki czas realizacji (od 2 do 4 tyg) niskie ceny, gwarancja wykonania na piśmie(oświadczenie lub umowa na prośbę klienta) poprawki oraz korekty bezpłatnie. preferowany kontakt osobisty! proszę w mailu z zapytaniem podać temat pracy !!!!!!!!!!!!!!!!

Dodano 2020.04.04 23:05

0 zł

Do negocjacji Sosnowiec Kontakt
pisanie prac sosnowiec nowy sącz tarnów brzesko bochnia
pisanie prac sosnowiec nowy sącz tarnów brzes...

Pisanie prac naukowych w pełnym zakresie UWAGA!! NIE POBIERAM ZALICZEK ZA CAŁOŚĆ, KILKULETNIE DOŚWIADCZENIE W PISANIU PRAC atrakcyjne ceny (bez pośredników) stały kontakt z klientem, Zleceniodawca może na bieżąco kontrolować etapy pracy prace poglądowe na poziomie licencjackim, magisterskie. oraz inne prace(np. prace podyplomowe , zaliczeniowe itp.) Szybki czas realizacji (od 2 do 4 tyg) niskie ceny, gwarancja wykonania na piśmie(oświadczenie lub umowa na prośbę klienta) poprawki oraz korekty bezpłatnie. preferowany kontakt osobisty! proszę w mailu z zapytaniem podać temat pracy !!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodano 2020.04.04 23:05

0 zł

Do negocjacji Sosnowiec Kontakt
pisanie prac sosnowiec
pisanie prac sosnowiec

Pisanie prac naukowych w pełnym zakresie UWAGA!! NIE POBIERAM ZALICZEK ZA CAŁOŚĆ, KILKULETNIE DOŚWIADCZENIE W PISANIU PRAC atrakcyjne ceny (bez pośredników) stały kontakt z klientem, Zleceniodawca może na bieżąco kontrolować etapy pracy prace poglądowe na poziomie licencjackim, magisterskie. oraz inne prace(np. prace podyplomowe , zaliczeniowe itp.) Szybki czas realizacji (od 2 do 4 tyg) niskie ceny, gwarancja wykonania na piśmie(oświadczenie lub umowa na prośbę klienta) poprawki oraz korekty bezpłatnie. preferowany kontakt osobisty! proszę w mailu z zapytaniem podać temat pracy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodano 2020.04.04 23:03

0 zł

Do negocjacji Sosnowiec Kontakt
kurs kadry - specjalista ds. kadr
kurs kadry - specjalista ds. kadr

Kurs Kadry – wersja na rok 2020 E-learningowy Kurs Kadry – to połączenie wiedzy merytorycznej z przykładami wykorzystania teorii w praktyce oraz ćwiczeniami do samodzielnego wykonania przez uczestnika. Kurs Kadry w wersji online pozwala na naukę w dowolnym miejscu i czasie. Uczestnik sam decyduje kiedy korzysta z kursu. Technologia kursu pozwala na odtwarzanie go również na urządzeniach mobilnych. Kurs Kadry udostępniany jest uczestnikom na okres 2 miesięcy od momentu utworzenia dostępu do kursu na indywidualnym koncie na platformie e-learningowej. W okresie dostępu do Kursu uczestnik może bez limitu zadawać pytania dotyczące omawianej tematyki. Po ukończeniu Kursu wystawiane jest zaświadczenie w wersji papierowej (zawierające szczegółowy program zrealizowanego kursu) i przesyłane na adres uczestnika. Dodatkiem do materiału szkoleniowego są różne druki, które może uczestnik sobie pobrać oraz wydruk materiałów szkoleniowych w formie prezentacji. Zachęcamy do sprawdzenia jak nasze kursy elearningowe wyglądają: Logowanie ze strony głównej www.humano.pl login: demo2020 hasło: demo2020 Program kursu: Moduł I Nawiązanie stosunku pracy 1. Rekrutacja – obowiązki i uprawnienia pracodawcy 2. Obowiązki związane z zatrudnieniem pracownika 3. Umowy o pracę 4. Informacja do umowy o pracę 5. Inne umowy Moduł II Obowiązki pracodawcy 1. Obowiązki pracodawcy – zagadnienia ogólne 2. Obowiązki pracodawcy w zakresie badań lekarskich i szkoleń okresowych 3. Obowiązki wobec US i ZUS, PFRON i GUS 4. Obowiązki pracodawcy w zakresie dokumentacji pracowniczej Moduł III Uprawnienia pracownicze 1. Uprawnienia pracownicze – zagadnienia ogólne 2. Szczególne uprawnienia rodziców 3. Szczególne uprawnienia pracowników niepełnosprawnych. Moduł IV Nieobecności pracownicze 1. Urlop wypoczynkowy - zasady ustalania wymiaru i udzielania 2. Urlop bezpłatny 3. Urlop macierzyński, rodzicielski i ojcowski 4. Urlop wychowawczy 5. Inne nieobecności z prawem i bez prawa do wynagrodzenia Moduł V Czas pracy 1. Czas pracy – zagadnienia ogólne 2. Systemy i rozkłady czasu pracy 3.Praca w porze nocnej 4. Praca w godzinach nadliczbowych i ponadwymiarowych 5. Praca w dzień wolny od pracy 6. Praca w niedziele i święta 7. Dyżur pracowniczy 8. Czas pracy w podróży służbowej Moduł VI Zmiana warunków zatrudnienia i definitywne rozwiązanie umowy o pracę 1. Zmiana warunków zatrudnienia 2. Pracownicy objęci ochroną 3. Rozwiązanie umowy o pracę - tryb i zasady 4. Zwolnienia z przyczyn niedotyczących pracowników 5. Konsultacje ze związkami zawodowymi 6. Sankcje za niezgodne z prawem wypowiedzenie umowy lub rozwiązanie umowy bez wypowiedzenia Moduł VII Zakończenie zatrudnienia 1. Obowiązki pracodawcy związane z zakończeniem zatrudnienia 2. Świadectwo pracy - zasady wystawiania i treść 3. Sankcje dla pracodawcy związane z niewydaniem świadectwa pracy. Test końcowy modułu Kadry

Dodano 2020.03.19 19:40

199 zł

Do negocjacji Sosnowiec Kontakt
 Asystent Nauczyciela Przedszkola
Asystent Nauczyciela Przedszkola

Oferujemy roczny kurs Asystent Nauczyciela Przedszkola Tylko u nas zdobędziesz wykształcenie o jakim marzysz Zostały ostatnie miejsca Nie czekaj - ZAPISZ SIĘ już dziś http://www.nova.edu.pl/application/register/index/ #nauka #szkoła #zawód #kursykwalifikacyjne #kursy #rekrutacja #sale #novacentrumedukacyjne #poszerzamyhoryzonty #katowice #Nova #CentrumEdukacyjne

Dodano 2020.03.11 10:44

149 zł

Do negocjacji Sosnowiec Kontakt
Technik Elektryk
Technik Elektryk

Oferujemy kursy kwalifikacyjne Technik Elektryk Tylko u nas zdobędziesz wykształcenie o jakim marzysz Zostały ostatnie miejsca Nie czekaj - ZAPISZ SIĘ już dziś http://www.nova.edu.pl/application/register/index/ #nauka #szkoła #zawód #kursykwalifikacyjne #kursy #rekrutacja #sale #novacentrumedukacyjne #poszerzamyhoryzonty #katowice #Nova #CentrumEdukacyjne

Dodano 2020.03.11 10:39

299 zł

Do negocjacji Sosnowiec Kontakt
pisanie prac sosnowiec  katowice
pisanie prac sosnowiec katowice

Pisanie prac naukowych w pełnym zakresie UWAGA!! NIE POBIERAM ZALICZEK ZA CAŁOŚĆ, KILKULETNIE DOŚWIADCZENIE W PISANIU PRAC znacznie niższe ceny niż od ludzi ogłaszających sie na stronach internetowych jako grupy. stały kontakt z klientem, Zleceniodawca może na bieżąco kontrolować etapy pracy prace poglądowe na poziomie licencjackim, magisterskie. oraz inne prace(np. prace podyplomowe , zaliczeniowe itp.) Szybki czas realizacji (od 2 do 4 tyg) niskie ceny, gwarancja wykonania na piśmie(oświadczenie lub umowa na prośbę klienta), , , poprawki oraz korekty bezpłatnie. preferowany kontakt osobisty! proszę w mailu z zapytaniem podać temat pracy !!!!!!!!!

Dodano 2020.03.10 23:03

0 zł

Do negocjacji Sosnowiec Kontakt
pisanie prac sosnowiec kielce wrocaław kraków
pisanie prac sosnowiec kielce wrocaław kraków

Pisanie prac naukowych w pełnym zakresie UWAGA!! NIE POBIERAM ZALICZEK ZA CAŁOŚĆ, KILKULETNIE DOŚWIADCZENIE W PISANIU PRAC znacznie niższe ceny niż od ludzi ogłaszających sie na stronach internetowych jako grupy. stały kontakt z klientem, Zleceniodawca może na bieżąco kontrolować etapy pracy prace poglądowe na poziomie licencjackim, magisterskie. oraz inne prace(np. prace podyplomowe , zaliczeniowe itp.) Szybki czas realizacji (od 2 do 4 tyg) niskie ceny, gwarancja wykonania na piśmie(oświadczenie lub umowa na prośbę klienta), , , poprawki oraz korekty bezpłatnie. preferowany kontakt osobisty! proszę w mailu z zapytaniem podać temat pracy !!!!!!!!!!

Dodano 2020.03.10 23:02

0 zł

Do negocjacji Sosnowiec Kontakt
pisanie prac sosnowiec nowy sącz tarnów tychy
pisanie prac sosnowiec nowy sącz tarnów tychy

Pisanie prac naukowych w pełnym zakresie UWAGA!! NIE POBIERAM ZALICZEK ZA CAŁOŚĆ, KILKULETNIE DOŚWIADCZENIE W PISANIU PRAC znacznie niższe ceny niż od ludzi ogłaszających sie na stronach internetowych jako grupy. stały kontakt z klientem, Zleceniodawca może na bieżąco kontrolować etapy pracy prace poglądowe na poziomie licencjackim, magisterskie. oraz inne prace(np. prace podyplomowe , zaliczeniowe itp.) Szybki czas realizacji (od 2 do 4 tyg) niskie ceny, gwarancja wykonania na piśmie(oświadczenie lub umowa na prośbę klienta), , , poprawki oraz korekty bezpłatnie. preferowany kontakt osobisty! proszę w mailu z zapytaniem podać temat pracy !!!!!!!!!!!

Dodano 2020.03.10 23:01

0 zł

Do negocjacji Sosnowiec Kontakt
KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE
KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE

UWAGA ☝️ ostatnie wolne miejsca ☝️ Już 2️⃣8️⃣ marca ruszają zajęcia Zapraszamy na zajęcia:

Dodano 2020.03.06 15:41

299 zł

Do negocjacji Sosnowiec Kontakt
SZKOŁA PODSTAWOWA
SZKOŁA PODSTAWOWA

Nie czekaj zapisz się już dzisiaj! Liczba miejsc ograniczona! Tylko NOVA posiada: * najlepiej wyszkoloną kadrę nauczycielska * przestronne sale szkoleniowe wyposażone w najlepszy sprzęt * dodatkowe kursy w atrakcyjnych cenach tylko dla SŁUCHACZY! ZAPISUJEMY RÓWNIEŻ NA SEMESTRY WYŻSZE! SZALONE OBNIŻKI I PROMOCJE dla naszych Słuchaczy! PROMOCJA! 2 in 1 Zapisując się do Szkoły Podstawowej, zapisz się na Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy – wykształcenie i zawód w tym samym czasie o połowę taniej. Nie trać czasu!! Promocja trwa do końca miesiąca!! Połącz pasję z pracą i ucz się w NOVA Centrum Edukacyjne w Katowicach!! Odwiedź nas w sekretariacie szkoły NOVA ul. 3 Maja 26 Katowice, zarejestruj się online lub zadzwoń po numer 32 253 90 60 Więcej dostępnych informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej nova.edu.pl 3

Dodano 2020.03.03 09:58

99 zł

Do negocjacji Sosnowiec Kontakt
DIETETYKA
DIETETYKA

Tylko w NOVA Centrum Edukacyjne w Katowicach rusza kierunek DIETETYKA!! Zajęcia realizowane są 1 rok. Po ukończeniu kierunku Słuchacz może podjąć zatrudnienie w: prywatnych gabinetach dietetycznych, centrach dietetyki i żywienia, klubach fitness, publicznych zakładach opieki zdrowotnej (szpitale, przychodnie, sanatoria), zakładach przemysłu spożywczego i farmaceutycznego oraz w zakładach gastronomicznych. Dietetyk jest doskonałą opcją dla naszych absolwentów kierunku specjalista do spraw dietetyki. Tylko NOVA posiada: * najlepiej wyszkoloną kadrę nauczycielska * przestronne sale szkoleniowe wyposażone w najlepszy sprzęt * dodatkowe kursy w atrakcyjnych cenach tylko dla SŁUCHACZY! ZAPISUJEMY RÓWNIEŻ NA SEMESTRY WYŻSZE! Nie trać czasu!! Połącz pasję z pracą i ucz się w NOVA Centrum Edukacyjne w Katowicach!! Odwiedź nas w sekretariacie szkoły NOVA ul. 3 Maja 26 Katowice, zarejestruj się online lub zadzwoń po numer 32 253 90 60 Więcej dostępnych informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej nova.edu.pl 3

Dodano 2020.03.03 09:50

149 zł

Do negocjacji Sosnowiec Kontakt
LICEUM OGÓLOKSZTAŁCĄCE
LICEUM OGÓLOKSZTAŁCĄCE

Tylko w NOVA Centrum Edukacyjne w Katowicach rusza kierunek LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZA JEDYNE 49 zł/mc!! Nie czekaj zapisz się już dzisiaj! Liczba miejsc ograniczona! Tylko NOVA posiada: * najlepiej wyszkoloną kadrę nauczycielska * przestronne sale szkoleniowe wyposażone w najlepszy sprzęt * dodatkowe kursy w atrakcyjnych cenach tylko dla SŁUCHACZY! SZALONE OBNIŻKI I PROMOCJE dla naszych Słuchaczy! Jak długo ? 4 lata (8 semestrów) - zakończone egzaminem maturalnym. Osoby które nie przystępują do egzaminu maturalnego otrzymują świadectwo ukończenia liceum ogólnokształcącego potwierdzającego wykształcenie średnie. ZAPISUJEMY RÓWNIEŻ NA SEMESTRY WYŻSZE! Nie trać czasu!! Promocja trwa do końca miesiąca!! Połącz pasję z pracą i ucz się w NOVA Centrum Edukacyjne w Katowicach!! Odwiedź nas w sekretariacie szkoły NOVA ul. 3 Maja 26 Katowice, zarejestruj się online lub zadzwoń po numer 32 253 90 60 Więcej dostępnych informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej nova.edu.pl 3

Dodano 2020.03.03 09:49

49 zł

Do negocjacji Sosnowiec Kontakt
TECHNIK MASAŻYSTA Z FIZJOTERAPIĄ I REHABILITACJĄ SPORTOWĄ ZA DARMO!
TECHNIK MASAŻYSTA Z FIZJOTERAPIĄ I REHABILITA...

Tylko w NOVA Centrum Edukacyjne w Katowicach rusza kierunek TECHNIK MASAŻYSTA Z FIZJOTERAPIĄ I REHABILITACJĄ SPORTOWĄ!! Nie czekaj zapisz się już dzisiaj! Liczba miejsc ograniczona! 2 lata nauki, 4 semestry za jedyne 0 zł!!! Tylko NOVA posiada: * najlepiej wyszkoloną kadrę nauczycielska * 90% zajęć praktycznych * przestronne sale szkoleniowe wyposażone w najlepszy sprzęt * dodatkowe kursy w atrakcyjnych cenach tylko dla SŁUCHACZY! SZALONE OBNIŻKI I PROMOCJE dla naszych Słuchaczy! ZAPISUJEMY RÓWNIEŻ NA SEMESTRY WYŻSZE! Nie trać czasu!! Promocja trwa do końca miesiąca!! Połącz pasję z pracą i ucz się w NOVA Centrum Edukacyjne w Katowicach!! Odwiedź nas w sekretariacie szkoły NOVA ul. 3 Maja 26 Katowice, zarejestruj się online lub zadzwoń po numer 32 253 90 60 Więcej dostępnych informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej nova.edu.pl 3

Dodano 2020.03.03 09:48

0 zł

Do negocjacji Sosnowiec Kontakt
TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH Z CERTYFIKATEM KOSMETYKI ESTETYCZNEJ ZA DARMO!
TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH Z CERTYFIKATEM KO...

Marzysz, by dalej się kształcić, ale nie wiesz gdzie? Wybierz Centrum Edukacyjne NOVA w Katowicach ul. 3-go Maja 26!! REKRUTACJA na kierunek TECHNIK KOSMETYKI Z CERTYFIKATEM KOSMETYKI ESTETYCZNEJ wystartowała!! Tylko NOVA posiada: * najlepiej wyszkoloną kadrę nauczycielska * 90% zajęć praktycznych * przestronne sale szkoleniowe wyposażone w najlepszy sprzęt * nieograniczony dostęp do produktów kosmetycznych * dodatkowe kursy kosmetyczne w atrakcyjnych cenach tylko dla SŁUCHACZY! ZAPISUJEMY RÓWNIEŻ NA SEMESTRY WYŻSZE! Nie czekaj! Liczy się kolejność zgłoszeń! Z nami Twój start w przyszłość będzie o wiele łatwiejszy :) Bogaty program dydaktyczny i świetnie wyszkolona kadra nauczycieli doskonale przygotują Cię do najważniejszych egzaminów! Rekrutacja ruszyła :)) Zapisz się już dziś!! Odwiedź nas w sekretariacie szkoły NOVA ul. 3 Maja 26 Katowice, zarejestruj się online lub zadzwoń po numer 32 253 90 60 Więcej dostępnych informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej nova.edu.pl 3

Dodano 2020.03.03 09:47

0 zł

Do negocjacji Sosnowiec Kontakt
ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA Z ORTODONCJĄ ZA DARMO!
ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA Z ORTODONCJĄ ZA DA...

REKRUTACJA w Szkole Policealnej NOVA w Katowicach WYSTARTOWAŁA !! Wszystkich zainteresowanych kontynuacją nauki i zdobyciem zawodu zapraszamy do naszej szkoły na kierunek ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA z certyfikatem ortodoncji za 0 zł/ mies. Nauka na tym kierunku trwa 1 rok, po ukończeniu i podejściu do egzaminów zawodowych uzyskują Państwo tytuł zawodowy/technika. Nie musisz się martwić o żadne materiały potrzebne podczas zajęć, ponieważ wszystko zapewniamy my. Uczysz się 3 semestry pod okiem wyszkolonych nauczycieli, w najnowocześniej wyposażonych salach wykładowych w samym centrum Katowic! Kończysz z tytułem i śmiało możesz rozpocząć pracę w zawodzie, który daje nieograniczone możliwości w Polsce i za granicą. ZAPISUJEMY RÓWNIEŻ NA SEMESTRY WYŻSZE! Nie czekaj!! Liczba miejsc na tym kierunku jest ograniczona!! Zapisz się już dziś!! Odwiedź nas w sekretariacie szkoły NOVA ul. 3 Maja 26 Katowice, zarejestruj się online lub zadzwoń po numer 32 253 90 60 Więcej dostępnych informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej nova.edu.pl 3

Dodano 2020.03.03 09:45

0 zł

Do negocjacji Sosnowiec Kontakt
OPIEKUN MEDYCZNY Z ORGANIZACJĄ OPIEKI DZIECI I OSÓB STARSZYCH I GERIATRIĄ ZA DARMO!
OPIEKUN MEDYCZNY Z ORGANIZACJĄ OPIEKI DZIECI ...

REKRUTACJA w Szkole Policealnej NOVA w Katowicach WYSTARTOWAŁA!! Wszystkich zainteresowanych kontynuacją nauki i zdobyciem zawodu zapraszamy do naszej szkoły na kierunek OPIEKUN MEDYCZNY Z ORGANIZACJĄ OPIEKI DZIECI I OSÓB STARSZYCH I GERIATRIĄ!! Wychodząc naprzeciw wymogom i potrzebom naszych słuchaczy specjalnie dla Państwa udoskonaliliśmy ten kierunek i poszerzyliśmy go o: * Organizację opieki dzieci i osób starszych * Geriatrię A wszystko to za 0 zł/ mies. !!! Uczysz się 2 semestry pod okiem wyszkolonych nauczycieli, w najnowocześniej wyposażonych salach wykładowych w samym centrum Katowic! Kończysz z tytułem i śmiało możesz rozpocząć pracę w zawodzie, który daje nieograniczone możliwości w Polsce i za granicą. ZAPISUJEMY RÓWNIEŻ NA SEMESTRY WYŻSZE! Nie czekaj!! Liczba miejsc na kierunku OPIEKUN MEDYCZNY Z ORGANIZACJĄ OPIEKI DZIECI I OSÓB STARSZYCH I GERIATRIĄ jest ograniczona !! Zapisz się już dziś!! Odwiedź nas w sekretariacie szkoły NOVA ul. 3 Maja 26 Katowice, zarejestruj się online lub zadzwoń po numer 32 253 90 60 Więcej dostępnych informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej nova.edu.pl 3

Dodano 2020.03.03 09:44

0 zł

Do negocjacji Sosnowiec Kontakt
FRYZJER Z USŁUGAMI BARBER SHOP
FRYZJER Z USŁUGAMI BARBER SHOP

REKRUTACJA w Szkole Policealnej NOVA w Katowicach WYSTARTOWAŁA!! Wszystkich zainteresowanych kontynuacją nauki i zdobyciem zawodu zapraszamy do naszej szkoły na kierunek FRYZJER Z USŁUGAMI BARBER SHOP!! Wychodząc naprzeciw wymogom i potrzebom naszych słuchaczy oraz ich przyszłych klientów specjalnie dla Państwa udoskonaliliśmy ten kierunek, który cieszy się ogromną popularnością. Kierunek Fryzjer trwa 1,5 roku, a koszt to jedyne 299 zł/ mies. Nie musisz się martwić o żadne materiały potrzebne podczas zajęć, ponieważ wszystko zapewniamy my. Uczysz się 3 semestry pod okiem wyszkolonych nauczycieli, w najnowocześniej wyposażonych salach wykładowych w samym centrum Katowic! Kończysz z tytułem i śmiało możesz rozpocząć pracę w zawodzie, który daje nieograniczone możliwości w Polsce i za granicą. ZAPISUJEMY RÓWNIEŻ NA SEMESTRY WYŻSZE! Nie czekaj!! Liczba miejsc na kierunku FRYZJER Z USŁUGAMI BARBER SHOPU jest ograniczona!! Zapisz się już dziś!! Odwiedź nas w sekretariacie szkoły NOVA ul. 3 Maja 26 Katowice, zarejestruj się online lub zadzwoń po numer 32 253 90 60 Więcej dostępnych informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej nova.edu.pl 3

Dodano 2020.03.03 09:43

299 zł

Do negocjacji Sosnowiec Kontakt
HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA Z ORTODONCJĄ I IMPLANTOLOGIĄ ZA DARMO!
HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA Z ORTODONCJĄ I IM...

REKRUTACJA w Szkole Policealnej NOVA w Katowicach WYSTARTOWAŁA! Kierunek HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA Z ORTODONCJĄ I IMPLANTOLOGIĄ trwa 2 lata, a koszt to 0 zł/ mies. Nie musisz się martwić o żadne materiały potrzebne podczas zajęć, ponieważ wszystko zapewniamy my. Uczysz się 4 semestry pod okiem wyszkolonych nauczycieli, w najnowocześniej wyposażonych salach wykładowych w samym centrum Katowic! Kończysz z tytułem technika i śmiało możesz rozpocząć pracę w zawodzie, który daje nieograniczone możliwości w Polsce i za granicą. ZAPISUJEMY RÓWNIEŻ NA SEMESTRY WYŻSZE! Nie czekaj!! Liczba miejsc na kierunku HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA Z ORTODONCJĄ I IMPLANTOLOGIĄ jest ograniczona!! Zapisz się już dziś!! Odwiedź nas w sekretariacie szkoły NOVA ul. 3 Maja 26 Katowice, zarejestruj się online lub zadzwoń po numer 32 253 90 60 Więcej dostępnych informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej nova.edu.pl 3

Dodano 2020.03.03 09:42

0 zł

Do negocjacji Sosnowiec Kontakt