Dni Otwarte

Data dodania: 22 sierpień 2014Ogłoszenie: 359
Dni Otwarte
  • Dni Otwarte - zdjęcia

Zapraszamy dzieci i ich rodziców na bezpłatne zajęcia podczas dni otwartych:

Godzina 10.00 zajęcia 45 minutowe dla dzieci w wieku 3-5 letnich

Godzina 11.15 zajęcia 45 minutowe dla dzieci w wieku 6-8 lat

Godzina 12.15 zajęcia 45 minutowe dla dzieci w wieku 9-13 lat

Dzieci w wieku od 3 do 5 lat zapraszamy do tajemniczego świata magii i czarów. Oprócz odkrywania tajemnicy ognia, dowiedzą się jak zaczarować herbatę, jak narysować ogniste zwierzę oraz jak wygląda czarownica. Poznamy również tajemniczą legendę, dzięki której poćwiczymy pamięć.

Dzieci starsze w wieku od 6 do 8 lat, zaprosimy do odwiedzenia niezwykłej krainy. Lecz zanim się do niej wybierzemy, wszyscy będziemy budować niesamowity pojazd. Po wylądowaniu w niesamowitej krainie, poznawać będziemy niespotykane w Polsce rośliny i zwierzęta. Poćwiczymy pamięć dzięki dzikim zwierzętom, wykonamy prace plastyczne. Jako podróżnicy będziemy musieli też przygotować sobie posiłek w postaci balonowych szaszłyków. Nie zabraknie pokazów eksperymentów naukowych.

Najstarszych uczestników zajęć, dzieci w wieku od 9 do 13 roku życia zabierzemy na wędrówkę po Saharze. Podczas niezwykłej podróży dowiemy się jakie kraje Afryki obejmuje terenem Sahara, poznamy zwierzęta i roślinność zamieszkującą pustynię. Dzieci wraz z trenerami rozwiązywać będą zagadki logiczne oraz eksperymenty naukowe.

W czasie gdy dzieci będą uczestniczyły w zajęciach pokazowych, rodzicom zostanie przedstawiona metoda i formy naszych zajęć. Przedstawimy historię Akademii.
Dodatkowo podczas dni otwartych odbędą się pokazy capoeiry prowadzone przez Centrum Capoeira w Sosnowcu, z którą od tego roku nawiązaliśmy współpracę.

Udział w zajęciach 6 września jest całkowicie bezpłatny.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 662... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 2 )

Cena za darmo
Kategoria: Dla dzieci
Typ oferty: Pozostałe
Lokalizacja: Sosnowiec
Wyświetleń: 2175

Najczęściej oglądane:


Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Sosnowieclokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.